Rybářské slavnosti v Třeboni a na Třeboňsku 2019

Rybářské slavnosti v Třeboni a na Třeboňsku » Info pro návštěvníky

Info pro návštěvníky

Rybářské slavnosti na mapě Třeboně

Rybářské slavnosti se konají v Třeboni na Louce u Zlaté stoky a na Sádkách Rybářství Třeboň. Přikládáme označení těchto míst na mapě Třeboně.


Turistický portál Trebonsko.cz

Portál Trebonsko.cz nabízí širokou škálu turistických informací o Třeboňsku a Třeboni pro všechny návštěvníky tohoto regionu. Najdete zde informace o památkách, typy na výlet, informace o možnostech rybaření či širokou nabídku ubytování. Provozovatel portálu Trebonsko.cz, Destinace Třeboňsko o.p.s. , je zároveň pořadatelem Rybářských slavností v Třeboni a na Třeboňsku.


Ubytování na Třeboňsku

Pokud si chcete zajistit ubytování v době konání Rybářských slavností v Třeboni, anebo v termínu výlovu rybníka Rožmberk, můžete využít služeb portálu Trebonsko.cz. Můžete si zde zadat Váš požadavek na ubytování, anebo se přímo domluvit s provozovateli ubytovacích zařízení, kteří inzerují své služby na portálu Trebonsko.cz.


Kultura na Třeboňsku

Chyba značky: <txp:php> ->  Warning: simplexml_load_file() [function.simplexml-load-file]: SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages:
error:1407742E:SSL routines:SSL23_GET_SERVER_HELLO:tlsv1 alert protocol version  on line 19
Chyba značky: <txp:php> ->  Warning: simplexml_load_file() [function.simplexml-load-file]: Failed to enable crypto  on line 19
Chyba značky: <txp:php> ->  Warning: simplexml_load_file(http://www.trebonsko.cz/rss/?section=kultura-sport) [function.simplexml-load-file]: failed to open stream: Success  on line 19
Chyba značky: <txp:php> ->  Warning: simplexml_load_file() [function.simplexml-load-file]: I/O warning : failed to load external entity "http://www.trebonsko.cz/rss/?section=kultura-sport"  on line 19

Přehled kulturních akcí na Třeboňsku

Chyba značky: <txp:php> ->  Warning: Invalid argument supplied for foreach()  on line 7

Pasování do cechu rybářského.Ukázka historického rybářského náčiní.Vzhled pohlednice - Rybářské slavnosti 2011Exkurze na sádkách v Třeboni.Petr Stupka na Rybářských slavnostech.Program pro děti.

Krátce o slavnostech

Termín Rybářských slavností 2019

Termín 15. ročníku Rybářských slavností v Třeboni a je 16. – 18. srpna 2019.

1.01.19

Termín výlovu Rožmberka 2019

Termín výlovu Rožmberka 2019 je 11. až 13. října.

22.10.18

Rybářské slavnosti 2018 na fotografii

Rybářské slavnosti 2018 na fotografii.

2.10.18


Doporučujeme: Turistický portál Třeboň a Třeboňsko a katalog služeb a subjektů Třeboň INFO.CZ

Destinace Třeboňsko o.p.s. - Rybářské slavnosti Třeboň a Třeboňsko :: Webdesign ODEON